AKTUÁLNĚ!!! Šílení lidé, kterým rozhodně nesvěřujte zvířata!

20. února 2016 v 9:45 | správce |  Aktuálně
V posledních týdnech se nakupily zprávy o (zřejmě nemocných) lidech, kteří sbírají domácí zvířata, o která se následně už nestarají. Zprávy se šíří internetem, pravděpodobně se však nejedná o hoax. Tváří se jako vášniví milovníci zvířat, ale cena zvířecích životů se u nich pohybuje jen v rozmezí hračka-sbírka.

1) "Šílená řidička"

celý článek na:
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/372823/silena-ridicka-ted-tyra-zvirata-nic-ji-neprodavejte-apeluji-chovatele.html

Tato žena je psychicky nemocná, momentálně se léčí v Bohnicích. Nicméně zvířata si pořizuje dále a drží je zavřené v autě, aniž by se o ně dále postarala. Bere si zejména psy, ale byla u ní i jiná zvířata, např. činčily nebo plazi.

2) "KláriNka SabatýNka Filová"

Pod tímto jménem na Facebooku sdílí tato dívka mezi chovateli spoustu příspěvků, ze kterých je patrné, že si každou chvílí pořizuje nové zvížře, stejně jako se jich každou chvílí zbavuje a zvířata mnohdy končí neznámo kde. Nabízí venčení a hlídání psů, neustále si pořizuje nová štěňata a králíky, stejně jako je neustále dává pryč. Těžko říci, jak se v její péči zvířatům daří, spousta chovatelů již má zkušenosti s tím, že po nich chtěla zvíře s dodatkovou infomací, že "se napřed musí zbavit jiného". Stejně tak po pár dnech dává zvířata pryč pod záminkou, že na ně nemá čas, ale buďto si ihned pořizuje další, nebo tlačí na nového majitele zvířete, aby jej vrátil, protože jí chybí.
S touto dívkou mám vlastní zkušenosti a již v minulosti bylo nutno se nad jejím chováním pozastavit. Zda-li jde o nějkaou duševní poruchu jako v prvním případě, to se neví. Každopádně doporučujeme všem chovatelům, aby této dívce sv zvířata rozhodně nenabízeli/nesvěřovali/neprodávali.

Na naší Facebookové stránce můžete příspěvky sdílet a šířit dále.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dadainka dadainka | Web | 21. února 2016 v 23:41 | Reagovat

Idioti :-(

2 retrofeeling retrofeeling | Web | 8. dubna 2016 v 20:52 | Reagovat

To je strašné :-( Chudáci zvířata :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama