Ask.fm - březen/duben/květen 2016

29. května 2016 v 10:07 | správce |  Ask.fm - odpovědi

Za poslední tři měsíce se na Ask.fm krom menšího haterství neudálo nic velkého, takže jsme tyto tři měsíce sloučili do jediného článku.

Heeeeeeeej....ty mas asi dost niiiizkou navstevnost,coooo???😂😂😂😂😂 Ehm..........Krávo.

Byla bych ráda, kdyby ses příště vyvarovala psaní několika stejných písmen za sebou a tolika interpunkcí, nejde to číst. Tu poslední agresi bych radši vynechala, nebo aspoň napsala důvod jejího použití v dotazu, otázka pak nedává smysl.
Návštěvnost webu se mění ze dne na den. Někdy je sledovanost malá, jindy velká. Ve dnech krátce po zveřejnění delšího článku návštěvnost (podle statistik blogu) stoupá na 97-136 zhlédnutí za den, v období, kdy se nové články nepřidávají, pak 5-9 zhlédnutí za den. Průměr za posledních 30 dní je aktuálně 12 zhlédnutí denně.


K čemu vlastně slouží králíkům chlupy na nohou?

Zajícovití (Leporidae) mají zespod nohou, zejména zadních, husté a drsné chlupy namísto polštářků u šelem. Mimo pohybové funkce (srst změkčuje tlak na šlapku při pohybu právě tak jako polštářky u šelem nebo střelka na kopytech lichokopytníků) má i funkci dorozumívací - mezi chlupy je dutina, v níž se hromadí a znásobuje zvuk. Králíci a zajíci umí dupat, a to velmi nahlas - vyjadřují tím nespokojenost, snaží se upoutat něčí pozonost nebo na něco upozorňují či přímo varují před hrozícím nebezpečím.


Heeeej...ale ja jsem kluk😂😂

Od chlapce bych očekávala trochu jiný způsob vyjadřování se v otázce. "Heeeeej, nííííííízkááá, cooooooo" jsou pseudoslovíčka náctiletých děvčat, od chlapce bych čekala vyjadřování trochu víc na úrovni.


A tobe je jako kolik?Ze jsi naka chytra.

V tomto dni ještě nejsem zcela plnoletá, ale zákon se na mne už v lecčem nevztahuje jako na dítě. A den, kdy budu oficiálně plnoleté, se rychle blíží. Přesný věk uveřejňovat nebudu z důvodu ochrany soukromí.

Máte-li i vy nějaké dotazy nebo připomínky, neváhejte se obrátit an náš Ask.fm, kde se můžete zeptat nebo nám napsat zcela anonymně. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maty Maty | Web | 29. května 2016 v 14:40 | Reagovat

Jsou to lidé co zavidí :)
PS: Koukni na můj blog a dej tam promsím komentář :)
Máš fakt hezký blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama